Dzień Patrona w naszej szkole

2017-10-16 00:00:00  |  markgry admin  |

16 X społeczność naszej szkoły uroczyście obchodziła Dzień Patrona – św. Jana Pawła II. Tegoroczne święto upłynęło pod hasłem – „Idźmy naprzód z nadzieją”. W tygodniach poprzedzających ów dzień nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w wielu konkursach – wiedzy o św. Janie Pawle II, recytatorskim, językowym, na gazetkę oraz Konkursie twórczości muzycznej o Patronie naszej szkoły. W Dniu Patrona zaś uczniowie wzięli udział w wielu wydarzeniach:

• uroczystym apelu,
  • turnieju sportowym,
  • seansie filmowym w kinie,
  • wycieczce pod hasłem „Śladami Jana Pawła II”,
  • zajęciach integracyjnych.

Rywalizację w kategorii klas szkoły podstawowej wygrała klasa V a, zaś wśród gimnazjalistów zwycięzcami zostali uczniowie klasy II e. Brawo!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Miastku serdecznie dziękuje Radzie Rodziców za sfinansowanie naszych działań związanych z organizacją Dnia Patrona. Szczególne zaś podziękowania składa:

• p. Ewie Gliszczyńskiej – właścicielce pubu „Oaza” za ufundowanie 10 pizz dla gimnazjalistów,
  • p. Marcinowi Wolskiemu – właścicielowi baru „Grans” za ufundowanie 10 pizz dla uczniów szkoły podstawowej,
  • p. Romanowi Mrozikowi -  właścicielowi restauracji „Romanova” za ufundowanie nagród specjalnych dla uczniów wyróżniających się w rywalizacji - 5 bonów na pizzę z dwoma napojami.